Багато людей не уявляють свого життя без подорожей. А, як відомо, головною супутницею будь-якого мандрівника є велика сумка чи валіза.

Тому, якщо Ви зібралися у подорож – спершу завітайте у торговий центр «Центральний». Він знаходиться в самому центрі Івано-Франківська, на вулиці Дністровська, 5.

Тут на першому поверсі працюють спеціалізовані торгові місця під № 2, 8, 21 та 22 з широким асортиментом валіз, сумок та рюкзаків за цінами, які Вас приємно здивують. Зокрема можна придбати валізи на колесах та без, звичайні та елітні, безпечні та функціональні, різної ваги та розмірів.

Якщо не знаєте, що саме обрати, продавці Вам допоможуть.

Обираючи сумку чи валізу, в першу чергу слід орієнтуватися на тривалість поїздки, на транспорт, в якому Ви будете перевозити свій багаж, а також на його вміст (крихкі речі, одяг, який не повинен пом'ятися). 

Так, наприклад, в автобусному турі по Європі більше буде зручно з дорожньою сумкою або рюкзаком. Якщо ж ви збираєтесь летіти літаком і плануєте перевозити сувеніри чи крихкі речі, то тут краще пригодиться валіза, адже ймовірність довезти цілими тендітні речі в ній набагато більша.

Торговий центр «Центральний» відкритий для покупців щодня з 8.00 до 19.00, без перерви.