З 11 травня Кабінет Міністрів України послабив карантинні обмеження. Таким чином, дозволена торгівля непродовольчими товарами у торгових центрах. Це означає, що Торговий центр «Центральний» відчиняє свої двері для відвідувачів.

У свою чергу, Адміністрація Центрального ринку продовжить забезпечення комплексу профілактичних заходів щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19, забезпечення контролю за дотриманням вимог та оперативне усунення порушень.

Відвідувачам на вході в торговий центр проводять температурний скринінг та вказують на необхідність перебувати в засобах індивідуального захисту. Людям, у яких є видимі ознаки респіраторного захворювання (підвищена температура, кашель, нежить та ін.), буде відмовлено в доступі на територію Торгового центру «Центральний» та рекомендовано звернутися за медичною допомогою.

Впроваджено наступні заходи:

-  постійний контроль стану здоров'я працівників ринку;
- допуск на територію ринку працівників, продавців та відвідувачів здійснюється виключно за наявності вдягнутої медичної маски або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу;
-  на кожному вході на територію ринку встановлено диспансери з антисептиком;
-  забезпечено відстань не менше 3 метрів між робочими місцями продавців;
-  місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;
-  проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 3 години;
-  прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця, в кінці кожного робочого дня;
- забезпечено постійне інформування відвідувачів Центрального ринку щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

Шановні відвідувачі, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, здійснюючи покупки на Центральному ринку дотримуйтеся наступних правил:

-  користуйтеся засобами індивідуального захисту;
-  дезінфікуйте руки, використовуйте встановлені диспансери з антисептиком;
-  дотримуйтеся рекомендованої відстані один від одного 2-3 метра;
-  без необхідності не торкайтеся відкритих поверхонь.

Бережіть себе та рідних! Будьте здорові!